logo
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
yordsevan  
#1 ارسال شده : الأحد, فيفرييه 10, 2019 09:28:12 ق.ظ(ساعت هماهنگ جهانی)
yordsevan

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 02/10/2019(ساعت هماهنگ جهانی)
ارسالها: 8
ایران (جمهوری اسلامی)
مکان: تهران

آموزش تضمینی زبان انگلیسی
آیا می‌دانید یادگیری زبان انگلیسی یکی از نیازهای هر فرد در جامعه می‌باشد؟ آیا یادگیری این زبان برای شما دشوار است؟ از متدهای جدید آموزش تضمینی زبان انگلیسی چه می‌دانید؟ موسسه nclc با فراهم آوردن محیطی کاملا متفاوت و همراهی کادری متخصص و با به کارگیری متدی منحصربه فرد و همچنین کتاب هایی که منابع دانشگاه های معتبر دنیا درکوتاه ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را به صورت کاملاً عامیانه و در محیطی آکادمیک به شما آموزش میدهیم.

آموزش تضمینی زبان انگلیسی

آموزش تضمینی زبان در سعادت آباد
در حال حاضر یکی از مباحثی که در بحث یادگیری تضمینی زبان انگلیسی میان مردم وجود دارد این است که چگونه زبان جدیدی که هیچ اطلاعاتی راجع به آن نداریم را فرا بگیریم؟ چه مباحثی را می بایست ابتدا فرا گرفت تا به وسیله ی آن بتوان به باقی مباحث آن زبان تسلط یافت؟ معتبرترین آزمون ها که در سایر کشورها مورد تایید می باشند کدام آزمون ها می باشد و چه مدرکی در این کشورها مورد تایید می باشد؟ منابع تدریس این آزمون ها حاوی چه مطالبی می باشند و چه موسسه یا موسساتی خدمات آموزش تضمینی زبان انگلیسی را ارایه می دهند؟

موسسهNCLC در سعادت آباد با سالها تجربه در امر آموزش تضمینی زبان میان جامعه ی آموزش زبان های خارجه گوی سبقت را از بقیه ی موسسات ربوده و روشی نوین را درآموزش زبان انگلیسی ارائه نموده است که زبان آموزان را از قدیم الایام تحت تاثیر قرار داده و آنان را جذب این روش نموده است. این روش NCLC نام دارد و شما با گذراندن کلاس ها در سعادت اباد قادر خواهید بود در کمتر از ۸ ماه بهترین نمره های آزمون IELTS که معتبرترین آزمون توانایی افراد در استفاده از زبان انگلیسی می باشد را اخذ نمایید.

دوره های فشرده زبان با متدد nclc
دوره های فوق فشرده ی NCLC دوره های تضمینی زبان می باشند، که در این مدت زمان شما قادر خواهید بود هم دانش زبانی خود را به سطح بالایی برسانید و هم چنین بر روی ۴ مهارت اصلی خود که شامل Listening ، Speaking ، Reading و Writing می باشند و برای آزمون های معتبری همچون IELTS مورد نیاز هستند را ارتقا دهید.

جزواتی که در حال حاضر در موسسه NCLC در سعادت اباد تدریس می شوند گلچینی از بهترین کتاب های آموزشی زبان و منابع تدریس بهترین دانشگاه های جهان اعم از کمبریج و میشیگان می باشند. جزواتی که در هر دوره به روز می شوند و شامل مهم ترین مطالب مورد نیاز جهت ارتقا سطح زبان انگلیسی زبان آموزان گرامی می باشند.

ویژگی های موسسه nclc
آنچه که موسسه NCLC را از باقی موسسات متمایز می نماید و ما را در امر آموزش زبان انگلیسی به یکی از بهترین موسسات حال حاضر خاور میانه مبدل ساخته است همین روش و منابع تدریسی می باشد که تنها در این موسسه خواهید یافت و گواه این ادعا نتایج کسب شده در آزمون های IELTS می باشد که شما قادر خواهید بود تعدادی از آن ها را در بخش Gallery همین سایت مشاهده نمایید.

برخی از شما زبان آموزان گرامی ممکن است در موسسات دیگر به قصد آموزش زبان انگلیسی مراجعه کرده باشید. هزینه های گزافی جهت آموزش پرداخته اما در آخر نه تنها نتیجه مطلوب خود را کسب نکرده اید بلکه متحمل خسارت شده باشید.

مورد دیگری که موسسه NCLC را در سعادت آباد در صدر موسسات آموزش زبان قرار می دهد گارانتی کسب حداقل نمره ی ۶٫۵ در آزمون IELTSمی باشد تا تمامی دغدغه های شما جهت کسب نتیجه مطلوب خود از بین برود. البته این حداقل نمره است که توسط شما کسب خواهد شد و با تکرار و تمرین بیشتر بر روی مطالب آموزش داده شده نمره های بالاتری توسط زبان آموزان کسب شده اند.

نکات طلایی آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
اگر به دنبال اخذ مدرک زبان هستید و این موضوع برای شما پرهزینه و دشوار است در نظر داشته باشید که روش‌های آموزش متفاوتی پیش روی شما بوده و می‌تواند بر طبق نیاز خود انتخاب نمایید. عده‌ای علاقه‌مند به یادگیری مکالمه هستند و عده‌ای دیگر به دنبال تقویت نمودن ترجمه متون می‌باشند، در این صورت شرایطی برای شما فراهم می‌باشد که در هر حوزه‌ای که مدنظرتان است تمرکز نمایید.

آموزش تضمینی زبان انگلیسی

ما در کنار آموزش زبان انگلیسی از تیم‌های مشاور جهت بررسی وضعیت یادگیری شما استفاده می‌نماییم. در روش زبان مادری، فرد مورد نظر گمان می‌کند که در ابتدا در همان کشور به دنیا آمده است و تمامی فضاهایی که در آن قرار می‌گیرد به صورت کاملاً مصور بوده و این موضوع سبب می‌شود که او تمامی آموخته‌های خود را ملکه ذهن نموده و هرگز فراموش ننماید.

در این روند مکالمه شما به صورت پیشرفته خواهد بود و حتی بر روی گویش ما نیز تأثیرگذار است.متد جدید آموزش زبان انگلیسی برای تمامی سنین مناسب بوده و انگیزه یادگیری سایر زبان‌ها را در شما زنده می‌نماید. در صدد هستیم با نگاهی تضمینی بهترین افق‌ها را برای یکدیگر رقم بزنیم.

با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از آموزش های کاربردی زبان انگلیسی و از اخبار روز انگلستان و قوانین جدید با اطلاع باشید. شما همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

ایجاد شده توسط YAF.NET 2.2.3 | YAF.NET © 2003-2019, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.397 ثانیه ایجاد شد.