logo
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
eh3an2010  
#1 ارسال شده : الإثنين, أوت 06, 2018 08:04:55 ق.ظ(ساعت هماهنگ جهانی)
eh3an2010

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 09/22/2017(ساعت هماهنگ جهانی)
ارسالها: 36
اتریش

طراحی سایت کارخانه
کارخانجات مختلف و بسیار زیادی در ایران وجود دارند، میزان درآمد و سود آن ها به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی مانند کیفیت محصولات تولیدی، قیمت فروش آن ها، یافتن بازار هدف و تبلیغات، که از مهم ترین آن ها می توان تبلیغات را نام برد. تبلیغات خود راه های متفاوتی دارد و طراحی وب سایت از بهترین آن ها می باشد.
اثر طراحی سایت در روند شهرت یافتن یک محصول یا کالا بسیار زیاد بوده و تقریباً بیشتر از هر راه دیگری می تواند محصول را به یک برند مشهور تبدیل کند.
البته در برندسازی یک کالا یا خدمات عوامل مهم دیگری مانند ایجاد اعتماد نیز مهم هستند، که باید به آن توجه زیادی نمود به این دلیل که اگر مشتریان نتوانند به محصول اعتماد کنند، بازار آن پس از مدت اندکی راکد می شود.
اهمیت طراحی سایت کارخانه

کارخانجات نیز به این دلیل که تولید بالایی دارند، یافتن بازار هدف برای محصولات تولیدی آن ها، اهمیت بسزایی دارد. و اگر نتوانند بازار را پیدا کنند، قادر به فروش کالای تولیدی نخواهند بود.
در این مرحله طراحی وب سایت کارخانه ارزش خود را نشان می دهد. با داشتن یک وب سایت مدیر کارخانه می تواند به سرعت محصولات خود را در سراسر کشور معرفی کرده و پس از مدت کوتاهی فروش خود را افزایش دهد.
CDN یا شبکه تحویل محتوا در طراحی سایت

این وب سایت ها علاوه بر معرفی محصول، قابلیت فروش آن ها را نیز دارند. بنابراین سایت به فروشگاه اینترنتی تبدیل خواهد شد. به دلیل حذف هزینه های ناشی از مکان فروش و واسطه ها می توان قیمت فروش کالاها را پائین تر تعیین کرد و از این طریق تعداد مشتریان را افزایش داد.
در صورت تبدیل سایت به فروشگاه آنلاین، امنیت آن اهمیت بیشتری پیدا می کند. و باید از گواهینامه SSL برای افزایش امنیت استفاده کرد.
سرعت بارگذاری وب سایت و باز شدن صفحات مختلف نیز مهم بوده و باید سعی شود در کمترین زمان انجام شود. به این دلیل که کاربران به این نکته توجه بسیاری می کنند.
طراحی سایت
طراحی سایت,
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

ایجاد شده توسط YAF.NET 2.2.3 | YAF.NET © 2003-2019, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.074 ثانیه ایجاد شد.