logo
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
nzamani  
#1 ارسال شده : الثلاثاء, سبتمبر 25, 2018 03:51:27 ب.ظ(ساعت هماهنگ جهانی)
nzamani

رتبه: Member

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 09/13/2018(ساعت هماهنگ جهانی)
ارسالها: 20
ایران (جمهوری اسلامی)
مکان: تهران

مشتری گرامی در زمان خرید اسکوتر برقی به موارد زیر توجه فرمایید:

اسکوتر برقی خود را از شرکت‌های معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیکی حقیقی خریداری نمایید. زیرا شرکت‌های دارای این نماد زیر نظر پلیس فتا بوده و مشتری هنگام خرید اسکوتر در صورت مشاهده تخلف به راحتی و حتی به صورت اینترنتی حق شکایت از فروشگاه را دارد، بنابراین شرکت‌های فاقد این نماد مسئولیتی در برابر حوادث احتمالی مانند آتش‌سوزی محصول نداشته و از گارانتی غیرقانونی استفاده می‌نمایند.

مشتری گرامی توجه فرمایید نماد اعتماد الکترونیکی باید اصلی باشد چرا که دیده شده برخی سایت‌ها عکس این نماد را در سایت خود قرار داده اما عکس به صفحه‌ی رسمی ای نماد لینک نشده است و یا به صفحه‎‌ای تقلبی لینک می‌شود. جهت استعلام مجوز نماد الکترونیکی فروشگاه اسکوتر به صفحه استعلام ای نماد مراجعه کنید.
هیچ یک از محصولات اسکوترهای برقی ضد آب نمی‌باشند.

اسکوترهای برقی به دلیل الکترونیکی بودن مانند دیگر وسایل برقی، قابلیت استفاده در محیط‌های آبی را ندارد. فقط محصولات باکیفیت دارای استاندارد با درجه حفاظت IP45 در مقابل نفوذ مقدار کم گرد و غبار و آب مقاوم می‌باشند.
ارزش قانونی امضاء فاکتورهای فروش فروشگاه

طبق قانون تجارت امضاء زیر فاکتور فروش هیچ ارزش قانونی نداشته و دلیل بر گارانتی‌دار بودن دستگاه نمی‌باشد. موارد شامل گارانتی باید در کارت گارانتی معتبر درج گردد، بنابراین هنگام خرید اسکوتر شارژی خود از فروشنده کارت گارانتی معتبر دارای هولوگرام تقاضا نمایید.
گارانتی بی‌قید و شرط مسئله‌ای غیر واقعی است.

تصور کنید فردی مدتی از دستگاه خود استفاده کرده و از مدل یا رنگ دستگاه خسته شده، با وارد کردن ضربه‌ای به اسکوتر برقی، دستگاه خود را خراب کرده یا فردی با استفاده نادرست از اسکوتر خود باعث خرابی دستگاه شده و از فروشنده تقاضای تعویض دستگاه را می‌نماید. با توجه به بی‌قید و شرط بودن گارانتی، فروشنده باید دستگاه دیگری به مشتری بدهد، ولی در واقع چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

زیرا در این صورت فروشنده در ماه باید چندین دستگاه را به صورت رایگان به مشتری بدهد و باعث ضرر فراوان در کسب و کار می‌شود. پس در زمان خرید اسکوتر شارژی به شعارهای فروشگاه‌ها با دید منطقی توجه فرمایید، زیرا فروشنده با بیان گارانتی بی‌قید و شرط که غیر ممکن است بی‌شک اطلاعات نادرست دیگری را نیز به مشتری داده و باعث انتخاب اسکوتر برقی نامناسب و ایجاد خسارت‌های جبران ناپذیری همچون آسیب به شخص می شود.
درخواست کارت گارانتی اسکوتر برقی از فروشنده

در هنگام خرید اسکوتر شارژی و یا برقی، حتما از فروشنده کارت گارانتی معتبر فارسی همراه با شرایط و مدت گارانتی دریافت نمایید که شرایط خرید دستگاه با گارانتی، جنبه حقوقی داشته باشد. باید توجه داشت که کارت های گارانتی به زبان انگلیسی که معمولا از طرف کارخانه سازنده در جعبه دستگاه قرار داده میشود در ایران معتبر نمیباشد.

دستگاهی از طرف فروشنده دارای گارانتی معتبر میباشد که دارای شماره سریال مختص به همان دستگاه باشد و همچنین دستگاه از قسمت هایی که امکان باز شدن دارد، کاملا استاندارد پلمپ شده باشد. در غیر اینصورت فروشنده میتواند ادعا نماید که دستگاه تعویض شده و حقوق مشتری پایمال گردد و متقابلا این احتمال میباشد که خریدار دستگاه خود را با دستگاه معیوب دیگری تعویض نماید و حقوق فروشنده پایمال گردد.
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

ایجاد شده توسط YAF.NET 2.2.3 | YAF.NET © 2003-2019, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.094 ثانیه ایجاد شد.