logo
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
wone  
#1 ارسال شده : الإثنين, نوفمبر 26, 2018 10:33:07 ق.ظ(ساعت هماهنگ جهانی)
wone

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 11/26/2018(ساعت هماهنگ جهانی)
ارسالها: 1
ایران (جمهوری اسلامی)
مکان: تهران

تماس و زنگ زدن برای اقدام

اگر در کسب و کار تجاری اشتغال دارید برای مثال لوله کش، احتمالاً مشتریان شما می خواهند که سریعا با شما تماس برقرار کنند. همین امر نیز در مورد تحویل غذا درب منزل صادق است. داشتن دگمه ی "تماس اکنون" برای کسب و کار شما الزامی است و این کار، راحتی را برای مشتریتان به ارمغان می آورد. پس در طراحی وب سایت خود آن را مد نظر قرار دهید.
فرم های ایمیل به سادگی موجب قطع آن در این محیط نمی شوند. دگمه ی های تماس زنده در عنوان، pop-up چت آنلاین و جزییات بیشتر ( ایمیل و آدرس) در زیرنویس از جمله موارد ایده آل سایت تان به شمار می روند. شما می توانید در طراحی سایت فروشگاهی از همه ی این سه مورد مذکور استفاده کرده و فرصت تماس را به حداکثر رسانده و نرخ فروش تان را بالا ببرد.
خلاصه، برای بازدیدکنندگان تان چندین فرصت تماس مهیا سازید. در این روزگار مصرف کنندگان صرفاً عدد را با مداد و کاغذ نمی نویسند، بنابراین مطمئن شوید که آنها می توانند با یک کلیک روی شماره تان مستقیم به شما وصل شوند.

تصدیق نامه ها و بازبینی ها

آیا می خواهید رابطه ی سرشار از اعتماد با مشتریان بالقوه تان داشته باشید؟ حتی زمانیکه با آنها رابطه ی رو در رو ندارید؟ بازبینی های آنلاین روشی خام برای یادگیری خدمات است، همان طوری که کاربرانی که هویت اصلی خود را مخفی می کنند معمولاً بازخورد صادقانه را ارائه می دهند!
اگر می خواهید از مشتریان تان اطلاعات داشته باشید و تجربیات آنها را با مشتریان آینده به اشتراک بگذارید، به آنها فرم بازخورد یا صفحه ی بازبینی را پیشنهاد دهید. می توانید چیزی که روی صفحه تان به اشتراک گذاشته اید را انتخاب کنید و پتانسیل هایتان را با بینشی عمیق تر در عوامل کسب و کارتان مانند خدمات مشتری، زمان خرید و هزینه ها، کیفیت محصول یا خدمات مجهز کنید. این موارد نه تنها خیلی خوب در رسانه های اجتماعی کار می کند، بلکه آنها عامل انسانی را به صفحه ی شما اضافه می کنند.
از به اشتراک گذاردن آمارتان خجالت نکشید! برایمان جالب است که چطور خدمات استخدام جاز آمارها و تصدیق نامه هایشان را به اشتراک گذارده است. آنها با دستاوردهایشان کاملاً شفاف بوده اند ـ هر چه که می بینی همان است که بدست می آوری!

گیم استور  
#2 ارسال شده : الإثنين, أوت 26, 2019 02:25:49 ب.ظ(ساعت هماهنگ جهانی)
گیم استور

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 08/26/2019(ساعت هماهنگ جهانی)
ارسالها: 1
ایران (جمهوری اسلامی)
مکان: تهران

ممنون دوست عزیز مقاله مفیدی بود
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

ایجاد شده توسط YAF.NET 2.2.3 | YAF.NET © 2003-2020, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.098 ثانیه ایجاد شد.